מכירה פומבית 1
April auction
5.4.20
איטליה
via Venezia, 56 - Taranto
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Sunday april 5 2020, 10.30 am CET.
פריט 27:
UMBERTO MASTROIANNI
הערכה:
€ 500 - €600
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
UMBERTO MASTROIANNI
tecnica mista su carta cm 20,5x26 Firmata in basso a sinistra.