מכירה פומבית 289 חלק ב'
5.5.20
Via C.Cattaneo, 55, איטליה

Martedì 5 MAGGIO 2020 LOTTI (98 - 206) - ORE 15:00

פריט 99:

LUCIO BULGARELLI (n. 1932)

Senza titolo.

66 x 100 cm

...

נמכר ב: €140
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 26% לפרטים נוספים

Senza titolo.

66 x 100 cm

Tecnica mista su carta

Anno 1988

Firma in basso a destra. Provenienza: Galleria Alessandro Bagnai, Firenze.