מכירה פומבית 21
Teleartetv
4.5.23
Piazzale Ammiraglio Bergamini, 10 – 00136 Rome (Italy), איטליה

פריט 2:

Pittore romano della seconda metà del XIX secolo, Ritratto di papa Innocenzo XI

900
€1,200 - €2,400
עמלת בית המכירות: 15% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 4.5.23 בבית המכירות Teleartetv

Olio su tela, dimensioni ext. 85x57, int. 68x53 cm.