Modern & Contemporary Art
TGP Auction
יום שלישי, 3.12.24, 18:00
Avenue de la Gare 1, 2000 Neuchatel, Switzerland, שווייץ

במכירה זו לא מוצגות ההצעות המובילות על כל פריט ולא נשלחים מיילים כאשר הצעה גבוהה מהצעתך מתקבלת. במקרה של הצעות זהות, ההצעה הראשונה שנתנה מתקבלת. המכירה החיה מתבצעת כרגיל
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 16:

Bernard BUFFET - Carmen, 1985

מחיר כולל עמלה: 1,040 CHF
800 CHF
1,000 CHF - 1,200 CHF
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
מע"מ: 8.1% על העמלה בלבד

Bernard BUFFET - Carmen, 1985
This description has been translated automatically:

Bernard BUFFET (1928-1999)
Carmen, 1985
Color engraving
Signed in pencil
Justified EA (artist's proof)
On Rives vellum 76 x 56 cm
INFORMATION: Authenticated by the stamp of the publisher Maurice Garnier
Excellent condition

We can provide shipping quote and service under demand

ORIGINAL CONTENT :

Bernard BUFFET (1928-1999)
Carmen, 1985
Gravure en couleurs
Signée au crayon
Justifiée EA (épreuve d'artiste)
Sur vélin Rives 76 x 56 cm
INFORMATION : Authentifiée par le cachet de l'éditeur Maurice Garnier
Excellent état