Modern & Contemporary Art
TGP Auction
יום שלישי, 3.12.24, 18:00
Avenue de la Gare 1, 2000 Neuchatel, Switzerland, שווייץ

במכירה זו לא מוצגות ההצעות המובילות על כל פריט ולא נשלחים מיילים כאשר הצעה גבוהה מהצעתך מתקבלת. במקרה של הצעות זהות, ההצעה הראשונה שנתנה מתקבלת. המכירה החיה מתבצעת כרגיל
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 23:

Bruno CANTAIS - The Marine Call, 2019

מחיר כולל עמלה: 384 CHF
300 CHF
400 CHF - 500 CHF
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
מע"מ: 8.1% על העמלה בלבד

This description has been translated automatically:

Bruno CANTAIS (1966-)
L'appel marin, 2019

Oil on canvas
Signed lower right
Countersigned, dated and titled on the back
On canvas 50 x 50 cm

Excellent condition

We can provide shipping quote and service under demand

ORIGINAL CONTENT :

Bruno CANTAIS (1966-)
L'appel marin, 2019

Huile sur toile
Signée en bas à droite
Contresignée, datée et titrée au verso
Sur toile 50 x 50 cm

Excellent état