Black Week - Modern & Contemporary Art
TGP Auction
יום חמישי, 28.11.24, 18:00
Avenue de la Gare 1, 2000 Neuchatel, Switzerland, שווייץ
Our Black Friday Week Buyer's Premium is ONLY 5%

במכירה זו לא מוצגות ההצעות המובילות על כל פריט ולא נשלחים מיילים כאשר הצעה גבוהה מהצעתך מתקבלת. במקרה של הצעות זהות, ההצעה הראשונה שנתנה מתקבלת. המכירה החיה מתבצעת כרגיל
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 11:

Armand Guillaumin - Les Moulins de Zaandam, 1906

מחיר כולל עמלה: 428 CHF
400 CHF
600 CHF - 800 CHF
עמלת בית המכירות: 5% למידע נוסף
מע"מ: 8.1% על העמלה בלבד

Etching on cream laid paper from the rare first edition of Théodore Duret's "Histoire des Peintres Impressionnistes", published in Paris by Floury. Plate signed, not numbered. Ref.: Kraemer 23. The plate measures 13.5 x 19.5 cm; full sheet measures 20.5 x 25.5 cm; passe-partout measures 44 x 55 cm.

Eau-forte sur papier vergé crème de la rare édition originale d’"Histoire des Peintres Impressionnistes" de Théodore Duret, publiée à Paris par Floury. Signée dans la planche, non numérotée. Réf. : Kraemer 23. La planche mesure 13,5 x 19,5 cm ; la feuille entière mesure 20,5 x 25,5 cm; le passe-partout mesure 44 x 55 cm.