Black Week - Modern & Contemporary Art
TGP Auction
יום חמישי, 28.11.24, 18:00
Avenue de la Gare 1, 2000 Neuchatel, Switzerland, שווייץ
Our Black Friday Week Buyer's Premium is ONLY 5%

במכירה זו לא מוצגות ההצעות המובילות על כל פריט ולא נשלחים מיילים כאשר הצעה גבוהה מהצעתך מתקבלת. במקרה של הצעות זהות, ההצעה הראשונה שנתנה מתקבלת. המכירה החיה מתבצעת כרגיל
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 22:

Enrico Baj - Do Baj Yourself, 1971

מחיר כולל עמלה: 695.50 CHF
650 CHF
1,000 CHF - 1,200 CHF
עמלת בית המכירות: 5% למידע נוסף
מע"מ: 8.1% על העמלה בלבד

The black tube contains original silkscreen on canvas, signed and numbered 468/1200, hammer and frame. Published by Multirevol, Italy, 1971. Good condition , 78 × 63.5 cm

Le tube noir contient une sérigraphie originale sur toile, signée et numérotée 468/1200, marteau et châssis. Editeur : Multirevol, Italie, 1971. Bon état, 78 × 63,5 cm