מכירה פומבית Nov 2023
Trionfante Antiques
29.11.23
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 14:

SERVIZIO DA CAFFE

נמכר ב: €25
5
€10 - €150
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 29.11.23 בבית המכירות Trionfante Antiques

SERVIZIO DA CAFFE
11 pezzi in porcellana Bavaria blu decorato da scene galanti e 2 sculture in porcellana policroma Germania XX secolo misure varie