Аукцион 7 Antiques & Works of Art
от Vintage Antiguidades
24.4.23
Avenida dos Bombeiros Voluntários de Paredes, nº193, 4580-053 Paredes, Португалия

ЛОТ 23:

T. Livii

Продан за: €10
Комиссия аукционного дома: 16%
НДС: 23% Только на комиссию
Аукцион проходил 24.4.23 в Vintage Antiguidades

T. Livii
Opera, Que Svpersvnt, Obscuriorum locoruminterpretationibus et selectis aduolationibus ilustrata ab. J.B. L. Crevier, cum ejusdem Supplementis in postremos Libros, Ex Recensione Arn. Drakenborch. Accedit, prater ea ommia, que eequenti pagina epistolaindicantur, Fragmentvm Libri XCI. Nuper inventum in Bibliotheca Vaticana, Scholiis illustratum a Vito M. Giovenazzio. Editio Prima Conimbricensis, Ad Drankenborch, Amsteaed. MDCCXXXVIII Castigata. Tomvs Qvintvs. Conimbricae, Typis Academicis. A. D. MDCCCXIII. Palatina Curia permissu. Encadernação de época com sinais de uso com falhas e defeitos. Paginas 666. Dimensões: 16*10,5*4,5 cm