מכירה פומבית 149 Art and design auction
Peter Karbstein Kunst- und Auktionshaus
29.6.24
Kurfürstenstrasse 16 40211 Düsseldorf, גרמניה

פריט 62:

Zoderer, Beat: Flechten

נמכר ב: €1,000
1,000
€1,200 - €1,400
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 29.6.24 בבית המכירות Peter Karbstein Kunst- und Auktionshaus

Zoderer, Beat: Flechten
Beat Zoderer
1955
Flechten
Farbiger Schaumgummi, 2000; H 40 cm, B 40 cm; signiert u. r. "Zoderer"; verso signiert und
bezeichnet "Flechten 40x40 Zoderer 2000"
Beat Zoderer
1955
Flechten
Coloured foam rubber, 2000; H 40 cm, W 40 cm; signed lower right ''Zoderer''; verso signed
and inscribed ''Flechten 40x40 Zoderer 2000''